Alpay Yazılım - Hazır Çözümler | Web & Mobil Tabanlı Yazılım Çözümleri

Hazır Çözümler

Hazır Çözümler

İhtiyacınız olan her şeyin hazır ve bir arada olduğu çözümler

Slider

Ekonomik

Maliyeti düşük

Hızlı

Kullanıcılarınızı memnun edecek hızda

Bir Arada

Bütün ihtiyaçlarınız bir arada

Yönetilebilir

A'dan Z'ye bütün içeriği yönetilebilir

Kullanıma Hazır

Hemen teslim

Güvenli

Saldırı senaryoları ile test edilmiş

Çözümlerimiz

Alpay-Sanal-Market-2

Alpay Sanal Market

1-Steak

Restaurant & Cafe Web Sitesi

Telefon-Sonn

Web Sitesi - Mobil Uygulama Dönüşümü

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design

Banada Sanal Market

logo

Kılıçlar Mini Market

Untitled design

Yalan Duvarı

Referanslarımız

Nasıl Çalışıyoruz?

Alpay Yazılım olarak hazır çözümlerimiz ile alanınızda ihtiyacınız olan bütün yazılımları bir arada ve uygun fiyatlı bir şekilde sunuyoruz. Gün geçtikçe dijital platformlarda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak paketlerimizin sayısını arttırıyoruz. 

Paket içerikleri sektör ihtiyaçlarına göre web sitesi, yönetim paneli, mobil uygulama gibi dijital platformlarda ihtiyacınız olabilecek her çözümü içermektedir.

İşletmenizin dijital platformlarda daha çok öne çıkarak yeni iş ortakları, potansiyel müşteriler kazanmanızı uygun maliyetle sağlamaya çalışıyoruz.

Hazırladığımız yazılımları çok kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bir yönetim paneli geliştiriyoruz. Aynı zamanda dilerseniz ilgili personelinize yönetim paneli ile ilgili gerekli bilgileri aktarıyoruz. 

Ve son olarak tabiki de proje tesliminden sonra bulunmaz değil, her konuda destek veren noktada yanınızda bulunuyoruz.

Neler Soruluyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal market yazılımı; müşterilerinize mobil uygulamalar üzerinden market ürünleri satışı yapabilmenizi sağlayan sistemdir. 

Sanal market yazılımı içerisinde Android ve iOS iki adet mobil uygulama ve kullanıcılar, ürünler, siparişler gibi her şeyi yönetebileceğiniz bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Piyasanın en uygun fiyatını verdiğimizi iddaa ettiğimiz sanal market yazılımı olan Alpay Sanal Market paketimizin fiyatları 1.000 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar paket içeriğine göre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için Sanal Market Yazılımı sayfamızı inceleyebilir, İletişim sayfasından dilediğiniz şekilde bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Restaurant & cafe web sitesi; arama motorlarında öne çıkarak potansiyel müşteri sayınızı artırmanızı, menünüz ve işletmeniz hakkında detaylı bilgileri kolayca erişilebilir hale getirmenizi sağlayacak  yazılımdır.

Restaurant & cafe web sitesi yazılımı içerisinde mobil uyumlu web sitesi ve web sitesini bütün içeriğini kolayca yönetebileceğiniz yönetim paneli bulunmaktadır.

Web sitesi – mobil uygulama dönüşümü; gerçek bir mobil uygulama için bütçesi yeterli olmayanların başvurduğu bir çözümdür.


Pek sağlıklı bir çözüm olmasa da, Apple App Store ve Google Play Store’da uygulamanızın bulunması hiç olmamasından iyidir diyebiliriz

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?