Web Nasıl Kullanılır | Alpay Yazılım

Web Nasıl Kullanılır

businessman using laptop search find knowledge

Web sitesi nasıl kurulur konusunu detaylandırmadan önce sizi başarıya götürecek bir plan yapmalısınız. Hali hazırda küçük bir ofisiniz olsa bile bu işi internete taşımak biraz emek istiyor. İnternet dünyasına adım atmak istiyorsanız öncelikle ne yapmak istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. Oturduğunuz yerde bir Web sitesi istiyorum kafamda çok güzel düşünceler var demek yetmez. Kendimize Web sitesi işletmem için nasıl bir yol çizmeyi istiyorum diye sormakla başlamalısınız. Öncesinde hedefiniz ufak gelirler sağlamak ve insan toplamak olmalı başlangıç olarak küçük hedefler belirleyin ve hedefinizi büyütmekten çekinmeyin ulaşılabilir hedefler belirlemek şirketin daha da büyümesine olanak sağlar nereden başlayacağınıza emin olarak başlayın aklınızda şüphe bırakmadan, hedefleriniz gerçekçi olsun, yapmak istediğiniz iş misyonuna uygun olsun. Yapacağınız işi iyi anlatabileceğinize emin olun ve her hedef için kendinize süre belirleyin.

 Hedef Kitlenizi Tanımlayın 

employee search hr concept magnifier with abstract employee white space

Yaklaşık 3 milyar İnternet kullanıcısına hitap etmek kulağa hoş gelse de o 3 milyar insanın zevkleri a noktasından z noktasına kadar değişen benzersiz insanlardır. Onun için iş misyonuna uygun insanları hedeflemeniz ve seçmeniz gerekmektedir öncelikle kitlenin ilgisini çekin mesela bir resimli bardak satacaksınız bunun için mevcut ve olması ihtimal müşterilere nasıl güzel gösteririm diye düşünmek gerekir önce basit kaçıp sabit renk bardak üzerinde deneyin sonra duruma ve etkileşime göre renkli bardak ürünlerinizi satın almalarını ya da sizi sosyal mecrada paylaşmalarını istiyorsanız onlarla iletişime geçecek, onları da bu durumda teşvik edecek içerikler yapmalısınız bu durumda hareketli göz alıcı görseller ve büyük harfler dikkat çekici olabilir bu durumda yetenekli bir insan olmasanız bile sattığınız ürünü anlatan güzel bir içerik çekebilirsiniz. Bu yola nasıl başladığınızı ve neler yapmayı düşündüğünüzü anlatan görseller bu durum altında ana başlıklarla sayfada yönlendirme yapabiliriz bu sayfaları Anasayfa, hakkımızda, ürünler, görüşler ve bize ulaşın olarak başlıklar altında toplanıp kendi içeriğimizi devamlılık şeklinde yapabiliriz 

 Harika İçerikler Üretin

businessman hand writing content somethings notebook

 Web sitenizin, ziyaretçilerinizin sayfanıza abone olmaları ürünlerinizi satın almalarını ya da sizi sosyal mecrada paylaşmalarını istiyorsanız onlarla iletişime geçirecek​​​ onları da bu durumda teşvik edecek içerikler yapmalısınız. Bu durumda hareketli göz alıcı işler yapıp onları bir yerde yakalamanız lazım içinde bulunduğunuz durum sizi ne kadar zorlasa da işin sonu sizin için iyi ve uygun olacak ve alıştıktan sonra zevk aldığınız işten para kazanmış olacaksınız.


Responsive, yönetilebilir ve size özel web sitesi yazılımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.